Задать вопрос
x
Ваша электронная почта:

Ваш вопрос:


Подключение
x
Улица:

Номер дома:

Квартира:

ФИО:

Контактный телефон:

Электронный адрес:


На главную

Unitcom - оператор звязку, діяльність якого направлена на максимально якісні та зручні послуги. Ми намагаємось впровадити інноваційні додаткові  послуги, щоб Інтернет став ще комфортнішим для Вас, наших користувачів.

 

Наша місія

 

Ми піклуємось про репутацію нашої компанії і акцентуємо увагу на високих стандартах ведення бізнесу, системному підході до розвитку компанії  та високому рівні професіоналізму наших колег. Примножуючи найкращі традиції командної роботи, ми створюємо історію нашої компанії, якою будуть пишатися її колеги.

 

Ми віримо, що викоритсання інноваційних технологій та орієнтація на якісний сервіс дозволяє нам створювати послуги, задовольняючі потребам людей, і передбачити їх майбутні бажання!

 

Наші переваги

 

Ми використовуємо тільки сучасні технології - ми підключаємм абонентів по власній волоконно-оптичній мережі. Кожний будинок підключено на швидкості 1 Гбіт/с з можливістю збільшення швидкості до 10 Гбіт/с.

Ми використовуємо тільки найкраще обладнання від перевірених виробників - наші спеціалісти протестували обладнання 16 (шістнадцяти) виробників, щоб гарантувати нашим клієнтам високі якість та надійність.

Навіть вибравши якісне обладнання, ми продовжуємо тестувати нові зразки, щоб надавати нові послуги.

Ми розвиваємось і впроваджуємл нові технології, щоб надавати для вас нові послуги.

Новости

Все новости